כל ההתחלות קשות

בתחילת דרכו של האתר הצהרנו כי לא קמנו כדי לספק עצות איך להתחיל עם בחורות, אלא לאסוף דיווחים על הטרדות רחוב. עם זאת, מקריאת תגובות מסוימות (ואשר רובן מעולם לא פורסמו כאן), עולה הרושם כי נשים וגברים רבים שקוראים את האתר שוברים יום יום את הראש בשאלה – אם לא על ידי השמעת מצמוצי שפתיים, קולות שונים של חתולים, תיאור גרפי של "מה הייתי עושה לך" וצפירות מכונית, איך לעזאזל אפשר להתחיל עם בחורות?

למרבה הצער, כפי שאיננו הכתובת לתשובה כיצד להתפיח את הסופלה שהקוראים עומדים להכין לארוחה עם הבוסית* או מתי החשק לכתוב את התזה יחזור, איננו הכתובת גם לשאלה זו. אנו מכירות בכך שסקס, דייטינג וזוגיות הם נושאים פופולריים, ומחוץ לתחומי האתר שלנו מתנהלת סביבם פעילות סוערת. לצערנו, חלק ניכר מהדיון הפומבי בנושא מתמקד בשאלות כמו "איך להתחיל עם בחורה ולזיין אותה כמה שיותר מהר", ולא מספיק ממנו מתמקד בשאלה "באילו דרכים נעימות, מכבדות, אפקטיביות ולגיטימיות ניתן לפנות לבני המין השני".

כיוון שהנושא נושק לתחום העיסוק שלנו ויש לנו רצון למנוע את אינפלציית מכירות תרסיסי הגז המדמיע שהאתר הזה עשוי ליצור (אנטי-אלימות, כן?), אנחנו מכריזות בזאת על פרוייקט חדש. פנינו למספר בלוגרים מצויינים בעינינו שמהגגים בנושאי מגדר, זוגיות ומיניות ברשת וביקשנו מהם לכתוב מהזווית שלהם – מהי התחלה ראויה בעיניהם – עם נשים, גברים, טרנסג'נדרים/יות וכל מה שבאמצע, בין לבין ובקצוות. אתם מוזמנים לקרוא את התשובות לפרוייקט באתרים שלהם, ולהגיב שם. אנחנו, כאמור, לא הכתובת לענייני עצות חיזור. התשובות יתפרסמו כאן בהדרגה.

אם תרצה השם, זוהי הפעם הראשונה והאחרונה שנעסוק באופן ישיר באתר בסוגיית "אבא שלך זגג? פרטי, נמקי והסבירי-רגע-מה-את-רוצה-מי-בכלל-דיבר-אלייך-יא-מכוערת".
אם כתבתן/ם בנושא ותרצו שנצרף אתכן/ם לרשימה, אתן מוזמנות לשלוח את הקטע אלינו.

* (למרות שנשמח לחלוק את המתכון המוצלח לפשטידת הברוקולי החביבה על מנהלות האתר, אבל זה סתם כי נפלתם עלינו ביום טוב)

 

אורנה דונת – שאלה של רצון

SuperSveta – כל ההתחלות קשות

מדע להמונים – איך להתחיל עם בחורות?

אין בעיה לפתרון שלך – כל ההתחלות קשות

משהו לנשנש כשהאורחים יגיעו – איך להתחיל עם בחורה זרה מבלי שהיא תצרח "אמאל'ה, אנס!" – מדריך לא מחייב להמנעות מפגישות אינטימיות עם גז מדמיע

משהו לנשנש כשהאורחים יגיעו – כל ההתחלות קשות: גלגלי עזר

Let's Talk About Sex – איך להתחיל עם אנשים זרים

קולמוס – איך להתחיל אם בחורות